Про мене

Тяга до кулінарії в мене почалася з самого дитинства, вже тоді я допомагав готувати батькам. Родичі часто відзначали моє талановите оформлення кондитерських виробів. Так як робота з тортами доставляла мені масу задоволення, після навчання було вирішено поступати в кулінарний технікум. Закінчивши з відзнакою кулінарний, працював тільки за фахом. З 2002 по 2010 працював на ВХК «Нивки» Чернігів, але в 2010 році в зв’язку з кризою в країні вони збанкрутували. Чималий досвід роботи з кондитерськими виробами і бажання рухатися далі підштовхнув на створення власного бізнесу. Було вирішено орендувати відповідне приміщення і починати виготовляти торти самостійно. Так приблизно з 2010 року я виготовляю торти в Чернігові під замовлення.

У Чернігові мене знають, як «кондитер Віталій» які переваги ви отримуєте при замовленні торта у мене:

  1. Перше це гарантія якості і свіжість продуктів;
  2. У мене індивідуальний підхід до клієнтів, тому всі торти не схожі один на одного і мають ексклюзивний дизайн, так само можлива реалізація ваших задумів або виготовлення кондитерських виробів за ескізом, малюнку;
  3. Економія часу і грошей, виготовляю торти не дорого і точно в строк;
  4. Даю гарантію, що ваше свято стане солодким і не забуваємо з моїм тортиком!

Як замовити

Що б зробити замовлення торта, вам достатньо зв’язатися зі мною за телефонами 0937612936, 0957931334, 0684975678

Також замовити можна через мої акаунти в соціальних мережах, через форму зворотного зв’язку на цьому сайті, але, якщо торт вам потрібен терміново краще телефонуйте.

Оплата здійснюється при отриманні замовленого торта (застави, авансу немає), готівкою або на картку.

Всі торти я добре запаковую, тому при транспортуванні проблем не виникає. Весільні і великі ювілейні торти я привожу сам на місце церемонії, проведення торжества.

Готові торти можна забрати за адресою місто Чернігів, вул. Інструментальна 6.

Так само можлива відправка тортів в інше місто, але тут потрібно обговорювати деталі конкретно з кожним замовником, як приклад в мене досить часто замовляють торти з міста Славутич, доставка торта здійснюється маршруткою, замовник отримує і оглядає торт, потім перераховує суму на карту.