Виготовлення тортів на замовлення в місті Чернігові

Пройшли ті часи, коли в Чернігові хороший торт можна було купити тільки в магазині, або замовити на кондитерській фабриці. З розвитком технологій і приходом інтернету в наші будинки, ексклюзивний і не дорогий торт можна купити, не виходячи зі своєї квартири. Професійні кондитери йдуть в ногу з часом і для зручності своїх клієнтів створюють групи, роблять галереї робіт, або створюють особисті сайти, як у мене. На моєму Чернігівському сайті виставлені торти, тільки зроблені мною, фото моїх клієнтів розміщені на сайті за їхньою згодою, усі ціни від реальних замовників. Фото моїх робіт ви можете подивитися в галереї і в розділі мої клієнти, а також різні торти по рубриках: дитячі, весільні, ювілейні, на день народження.

Наближається заповітна дата, свято, ювілей, хочеться подарувати, або прикрасити свято добротним тортом, але часу на підготовку не залишилося? Хочеться чогось красивого, грандіозного, і шалено смачного відразу, та ще й як можна швидше? Тоді швидко телефонуйте мені – «кондитер Віталій», в місті Чернігові та Чернігівській області я працюю вже більше 15 років і мене знають, як «кондитер Віталій», хтось просто рекомендує Віталій, який робить смачні та оригінальні торти.

Що стосується зовнішнього вигляду торта обмежень, як таких немає, форма і стилістика може бути абсолютно різноманітною, так само ви можете вибрати схожий торт з уже готових в галереї. За начинку я працюю з деякими класичними складовими, але при бажанні з задоволенням організую, щось оригінальне, на ваше замовлення.

Смачний, а головне оригінальний торт на замовлення – один з найкращих подарунків на свято, він буде прикрасою будь-якого свята, і стане невід’ємною частиною для дня народження, річниці весілля, ювілею, дитячого свята. Так само святковим тортом можна здивувати гостей на будь-яке свято, наприклад, до нового року, або тематичним жіночном тортиком до 8 березня, не знаєте, чим розважити кохану до дня всіх закоханих, просто замовте їй красивий торт, вона буде вам дуже вдячна за проявлену увагу. Святковий торт на замовлення в Чернігові, прикрашений їстівними декоративними елементами, в тематичному виконанні з написами буде центром уваги, приводом для селфі, порадує, здивує ваших гостей, такий святковий тортик викличе масу емоцій і незабутніх вражень.

Чому виготовлення тортів на замовлення в Чернігові у «кондитера Віталія» так вигідно?

  1. Перше це гарантія якості і свіжість продуктів;
  2. У мене індивідуальний підхід до клієнтів, тому всі торти не схожі один на одного і мають ексклюзивний дизайн, так само можлива реалізація ваших задумів, або виготовлення кондитерських виробів за ескізом, малюнку;
  3. Економія часу і грошей, виготовляю торти не дорого і точно в строк;
  4. Даю гарантію, що ваше свято стане солодким і не забутьнім з моїм тортиком!