Ювілейні торти на замовлення в Чернігові

Свята, ювілеї, різні урочистості – це невід’ємна частина нашого життя, знаєте без, чого не обходиться не один день народження або весілля в Чернігові? Я думаю ви вже здогадалися без «святкового короля» солодкого торта! Пройшли ті часи, коли на ювілей люди купували звичайний торт в кондитерському відділі, на сьогоднішній день вимога до святкових кондитерських виробів набагато вище. Майстри роблять багатоповерхові торти – вінці кулінарного мистецтва, прикрашені вишуканими квітами, елегантним декором, весільними фігурками, солодкими окантовками виконаними дивовижними візерунками, використовуються написи, зображення, іграшки та інше. Такі ювілейні торти надовго залишаються в пам’яті у ваших гостей і приносять масу позитивних емоцій ювілярам. Уявіть собі радісні обличчя винуватців торжества відбитих на фотографіях з подарованим вами святковим тортом, такі фотографії зберігаються роками, і дарують яскраві спогади.

На які ювілеї замовляють ексклюзивні торти в Чернігові:

Торт на ювілей чоловікові – тематика таких тортів частіше залежить від віку іменинника, але як правило це військова тематика (торт у вигляді танка, торт на 23 лютого, камуфльований торт, морська тематика), спортивна тематика (торт у вигляді м’яча, футбольного поля, боксерські рукавички), автомобільна тематика (торт у вигляді машини, кермо, світлофор), тематика полювання та риболовля (торт у вигляді човна, трофея), еротичні та інші.

Торт на ювілей жінці – тут на всі сто відсотків розкрита квіткова тема, з різними варіаціями різновидів і забарвлень, туфельки, тема сад і город, еротичні у вигляді чоловічого торса, різні симпатичні тварини, банти і стрічки.

Торт на ювілей мамі або батькам – такі торти, більш стримані використовують дату, красиві шрифти, кольори підбираються менш яскраві, однотонні спокійні, але бувають винятки з безліччю яскравих кольорів або з натяком на хобі мами, наприклад, в’язання або пристрасть до консервації.

Торт на ювілей кругла дата (50 років, 55 років, 60 років, 30 років і інші значущі дати) – містять як правило чисельну приналежність до дати, красивий текст з побажанням, популярної фразою. Як декор застосовуються квіти, солодкі візерунки, невеликі об’єкти, фігурки, свічки.

Ювілейний торт можна використовувати як головний подарунок дорогому ювілярові, показавши в зовнішньому оформленні захоплення або переваги іменинника, можна підкреслити урочистість моменту, прикрасивши торт неповторною квітковою композицією або ж передати в чарівно-ніжному повітряному оформленні щиру любов.

Купити унікальний ювілейний торт в Чернігові ви можете у «кондитера Віталія», звертайтеся буду радий допомогти, зробити чудовий подарунок близькій людині.